BIG WRAPS, nu bestellen?

Contacteer direct Custom Regie om te genieten van de BIG WRAPS!

Eenvoudiger kan haast niet: één telefoontje of mailtje volstaat om alle plaatsingen in uw Big Wrap te reserveren.


Met al uw vragen kunt u ook terecht bij 1 van de onderstaande contactpersonen van de deelnemende regies:

Regie Sales Materiaal & bewijsnummers
 
     
de Persgroep Advertising Valérie Delain Efrem Cobbaert
  valerie.delain@persgroep.be reservaties.magazines@persgroep.be
  T: 02 454 28 66 T: 02 454 23 88
  M: 0477 55 79 12  
     
IPM Emmanuel Denis  
  emmanuel.denis@ipmadvertising.be  
  T: 02 211 30 33  
  M: 0475 30 19 31  
     
IP Press Francia Neirinck Anne-Marie Roelants
  fneirinck@ipb.be IpPressAdmin@ipb.be
  T: 02 337 63 01 T: +32 2 337 62 95
  M: 0486 74 73 64  
     
 Produpress Advertising  Michel Mabille  Myriam Merckx
   mmabille@produpress.be mm@produpress.be
    M: 0477 25 53 33 T: 02 333 32 16
  Thierry Hottat  
  thottat@produpress.be  
  T: 02 33 47 50  
  M: 0477 60 98 95  
     
Rossel Advertising Malika Afkir   
  malika.afkir@rossel.be  
  T: 02 225 57 30  
  M: 0477 97 01 16  
     
 Roularta Media  Veerle Delputte  Karin Wynsberghe
  veerle.delputte@roularta.be karin.wynsberghe@roularta.be
  T: 02 467 56 66 T: 051 26 64 93
  Ingrid Verreydt  
  Ingrid.verreydt@roularta.be  
  T: 02 467 56 94  
     
Sanoma Advertising Sophie Vanderwinkel Carolien Sergeant
  sophie.vanderwinkel@sanoma.com be.adcare@sanoma.com
  T: 0478 58 47 58 T: +32 477 81 52 44
  Eva Janssens  
  eva.janssens@sanoma.com  
  T: 015 67 89 19  
  M: 0479 33 71 96  


 

Magazine Media

Bedankt voor uw bezoek aan magazinemedia.be

Wilt u automatisch iedere maand de beste selectie uit al het nieuws, de cases, de research en inspirerende voorbeelden rond magazine media.

Schrijf u dan direct in op de maandelijkse Magazine Media nieuwsbrief: